עיצוב פנים לסלון

עיצוב פנים סלון

הסלון הוא החלל המרכזי ביותר בבית, מקום המפגש לכל בני המשפחה לאירוח, שיחה ערה, תנומה קלה או משחק עם הילדים. לכן חשוב כל כך שהסלון יהיה מקום מזמין שנעים לנו להיות בו, להתרווח ולהרגיש חמימות של בית. עיצוב פנים סלון צריך להפוך את החלל המיועד למקום האידיאלי עבור בני המשפחה החיים בבית ולהתאימה לתרכיה. וזוהי המומחיות של משרדה של טל אדוט, ליצור את הבית המושלם עבורכם, בכל זווית, פרט והיבט.

 

לפני הכול בואו נכיר

תהליך עיצוב פנים סלון ובית מתחיל בהיכרות משותפת בין דיירי הבית למעצבת, שכן תהליך תכנון ועיצוב הבית הוא מסע משותף שאליו נכנסים יחד. מעצבי פנים תל אביב ראשית מנסים להבין מיהם הדיירים, מה חשוב להם, נעים להם, מה ישרת אותם בצורה הטובה ביותר ויבנה עבורם את הסלון והבית המושלמים. 

האם הם אוהבים לארח וזקוקים לחלל פתוח ולמקומות ישיבה רבים שניתן לשלוף בן רגע? האם הם אוהבים לקרוא בשקט ובשלווה על הספה? האם יש להם ילדים קטנים שרוצים לשחק בסלון ואולי הם גם אוהבי סדר שירצו שהצעצועים והספרים יחזור למקום במהירות וביעילות? האם הם זקוקים לפינת עבודה נסתרת או לפריטים פונקציונאליים אחרים שיימצאו בחלל?

 

לאחר מכן מעלים רעיונות לעיצוב סלון ומדמיינים יחד את התמונה השלמה, לאור האווירה שאנו רוצים ליצור בסלון. צבעונית דינאמית וצעירה, או אולי סולידית מעודנת ושקטה. ואז רואים כיצד הפרטים השונים מתחילים להתחבר יחד ולהרכיב את השלם הזה. 

היכן ממוקמת הספה, שבאופן הטבעי היא הפריט המרכזי בכל סלון, והיכן ימוקמו כל יתר הפריטים והרהיטים. אילו חפצים אישיים ובעלי סיפור יכולים להכניס חמימות, צבעוניות ועניין. אולי ספרים, דיסקים, תמונות מרגעים מיוחדים או חפצים שאספתם בטיולים בעולם. אט אט הפסיפס מתחיל להירקם והיצירה מתבהרת לנגד עינינו.

 

נתכנן את התקציב ונעמוד בו

עיצוב פנים סלון ובית, בנוסף להיותו תהליך יצירתי ביותר, מצריך יכולות ניהול גבוהות. ניהול זמן, ניהול ותיאום בין כל הגורמים המעורבים וכמובן ניהול תקציב. חשוב להבין מהו התקציב העומד לרשותנו, ולתכננו כך שנשקיע את המשאבים במקומות הנכונים, נמצא פתרונות יצירתיים במקומות המתאימים ונגיע לקו הסיום מאוזנים ומחויכים.

close
שליחה