אדריכלים ומעצבי פנים במרכז

על אדריכלים ומעצבי פנים במרכז

כאשר יש צורך בשיפוץ של בית ישן באזור המרכז שיהפוך אותו למקום רענן וחדשני תוך שמירה על המיוחד, או בעיצוב של דירת קבלן חדשה שלתוכה רוצים לצקת את האופי הייחודי של הדיירים, ובכל מקרה שרוצים להפוך מקום לבית הנעים והטוב ביותר לדיירים, חשוב מאוד לעבוד עם אדריכלים ומעצבי פנים במרכז.

 

השילוב בין הידע האקדמי הנרחב והיכולות המקצועיות כמו בסטודיו של טל אדוט אדריכלית ומעצבת פנים, ימנפו את תכנון ועיצוב הבית לרמות הגבוהות ביותר שאליו ניתן להביא אותו.

 

 

העיקר האווירה

בין אם מדובר בבית ישן ברחובותיה הקטנים והקסומים של נווה צדק או בדירת קבלן חדשה במגדל ברמת גן, מעצבי פנים מומלצים במרכז נכנסים לתמונה כאנשי המקצוע שיביאו למימוש את הפוטנציאל שהדיירים ראו בעת הקנייה שלו. בבואנו לתכנן ולעצב חלל אנו צריכים לראות לנגד עינינו את האנשים שיגורו בו. שלב ההיכרות והבנת צרכי הלקוח הוא קריטי על מנת לאפשר לאדריכל לתת ללקוח את המענה האידיאלי.

 

להבין ולהרגיש את דיירי הבית העתידי

מהו אורח החיים של הדיירים וכיצד הבית ישרת אותו בצורה המיטבית? האם הם נוהגים לארח וכיצד נהפוך למענם את חוויית האירוח למושלמת? האם הם אוהבי טבע, וירוק בעיניים וחומרים טבעיים יעשו להם טוב? האם הם חובבי בישול ומטבחם הוא מבצרם? נשאל יחד את כל השאלות שיכירו בינינו וייתנו לנו את כל התשובות. אדריכלים ומעצבי פנים במרכז יוכלו לעזור לכם להגיע תשובות הטובות ביותר עבורכם.

 

 

אוויר, אור טבעי ומה שביניהם

אדריכלים מעצבי פנים בודקים, מהם כיווני האוויר המרכזיים בדירה וכיצד למקסם את זרימת האוויר והאור שהם מכניסים לחלל, האם ישנן הפרעות אותן יש לפתור בדרך דוגמת קירות שאותם יש להוריד, מבואות חשוכות אותן צריך לפתוח או ריהוט כבד אותו יש להחליף כך שלא יחסום את החלל אלא יאיר ויאוורר אותו ועוד. 

 

תקשורת טובה, המפתח להצלחה

פרויקט של תכנון ועיצוב בית במרכז הוא מהלך משמעותי שיש לו השלכות להמשך החיים, ולרוב מתנהל תוך עבודה משותפת אינטנסיבית מאוד עם אדריכלים ומעצבי פנים במרכז המצריכה עמידה קפדנית בלוחות זמנים ובתקציבים. לכן חשוב מאוד לבחור סטודיו עם אנשים שנעים ונוח לכם לעבוד אתם, וליצור יחד את הבית העתידי שלכם. 

close
שליחה