אדריכלים מעצבי פנים

על אדריכלים מעצבי פנים

כאשר יש צורך בתכנון ועיצוב הבית, בין אם מדובר בבית חדש, בדירה העוברת שיפוץ מהיסוד או בדירת קבלן, חשוב לעבוד עם אדריכלים מעצבי פנים מקצועיים, בעלי רקע אקדמי וניסיון מקצועי הן וניסיון בתחום האדריכלות והן בתחום עיצוב הפנים. משרדה של טל אדוט, המתמחה באדריכלות אורבנית בתל אביב, מציע לרשותכם שפע עצום של ידע וניסיון בתחומים אלו לתכנון ועיצוב הבית המושלם עבורכם.

אדריכלות אורבנית

מעצבת פנים בתל אביב, תדע לעצב את הבית באופן הרמוני, נעים וביתי שיתאים למשפחה הגרה בו, תוך שילוב ואיזון מוצלח של הפנים עם החוץ. התכתבות נכונה של הבית עם הסביבה בה הוא נמצא, דרך הצבעים החומרים וכלל השפה העיצובית, תעצים את ההרמוניה והזרימה הכללית בחלל, הן בשעות היום בהן זרימת האור, האוויר והצבע מורגשת דרך החלונות הפתוחים, והן בשעות הערב עם הקצב האורבני הנעים והמיוחד. טורקיז של ים, צהוב בהיר של חול, כיתובים מעניינים, תמונות קצביות, הקונטרסט העירוני הוא תמיד מרתק.

עיצוב הסלון

הסלון הוא החדר המרכזי ביותר בבית, החלל אותו מרגישים מיד כשנכנסים הביתה. זהו המקום לנוח, להתרווח, לארח, לשחק עם הילדים, לנשנש, לשקוע בספר טוב ועוד ועוד. לכן אדריכלים מעצבי פנים יודעים שחשוב ביותר לתת את המשקל הראוי לתחום של עיצוב הבית סלון. הסלון חייב להתאים באופיו, בגודלו ובארגונו לגרים בבית, חשוב שיהיה קל לסדר אותו, שיהיו בו מספיק מקומות ישיבה והתרווחות, ומספיק פריטים אישיים, צבעוניים ומיוחדים, שיתנו את האווירה הביתית האישית והחמימה.

חדר השינה

חדר השינה, כמו כל מקום בבית, צריך לשרת אותנו בכל מיני רמות. עליו להיות נעים, מרגיע ושליו ולאפשר שינה טובה, רומנטי וחם לזוגיות טובה, מואר היטב במשך היום, שקט ומוצל היטב בשעות המנוחה והערב. עיצוב חדרי שינה המתבצע על ידי מעצבי פנים תל אביב ייקח בחשבון את כל הפרמטרים האלו ויבחר מיקום אופטימלי לחדר השינה בתוך הדירה. אדריכלים מעצבי פנים יעצבו ויתכנו אותו מבחינת מיקום החפצים השונים ותכנון התאורה לבניית האווירה המושלמת בכל רגע, כולל חדר האמבטיה הצמוד המפנק ביותר.

close
שליחה