רעיונות לעיצוב הסלון

מחפשים רעיונות לעיצוב סלון?

סלון נעים, מזמין ומפנק, משרה אווירה טובה ונכונה בכל הבית. בסלון נפגשים כל בני המשפחה לשיחה ערה, למשחק משותף, לנשנוש קל או פשוט כדי להיות ביחד. הסלון הוא המקום לארח ולתת לאורחים את ההרגשה של בית. ולכן רעיונות לעיצוב סלון הם תחום כה נדרש בתוך עולם עיצוב הפנים. יישומם ייצור אווירה נעימה וארגון פרקטי ביותר עבורכם, תוך עמידה בתקציב שלכם ושמירה על האופי ועל אורח החיים הייחודיים שלכם. משרדה של טל אדוט המתמחה באדריכלות אורבנית לבתים פרטיים, יעשה עבורכם בדיוק את זה.

 

אפשרו לעצמכם לחלום ולממש

לפני שמתחילים לעצב סלון, חשוב שתאפשרו לעצמכם לחלום, לדמיין ולתאר את הסלון העתידי שלכם. נסו לתאר איך הוא נראה, מה האווירה השורה בו, מהם הצבעים המאפיינים אותו, מי מבני המשפחה נמצא שם, באילו שעות מהיום ומה ייצור עבורו את הנוחות האופטימלית. ברגע שהתמונה מתבהרת לעיניכם, התחילו לפרוט אותה לפרטים המרכיבים את עיצוב הבית סלון יחד עם מעצב הפנים המלווה אתכם. החליטו יחד מהם פרטי הריהוט החשובים וכיצד לארגן אותם בחלל באופן מיטבי.

פרקטיות ועמידה בתקציב

עיצוב פנים סלון חייב לקחת בחשבון את התקציב העומד לרשותכם ולעמוד בו. לכן מומלץ להתחיל את מלאכת העיצוב מהספה, שהיא בדרך כלל הפריט היקר ביותר, ולאחר מכן להמשיך ליתר הפריטים. שימו לב שבדרך כלל דווקא פריטים בעלי משמעות אישית וסיפורית כמו חפצים שאספתם לאורך השנים בחוויות וטיולים שונים, ספרים, משחקים, דיסקים, וכמובן תמונות של אנשים אהובים, הם שנותנים את האווירה החמה הביתית והנעימה. תכננו מראש היכן וכיצד לשלבם בחלל.

 

מקסימום עיצוב במינימום מקום

עיצוב פנים דירות קטנות הוא אחד האתגרים הייחודיים לאדריכלות האורבנית ומוכר היטב למעצבי פנים מנוסים בתל אביב. רעיונות לעיצוב סלון יכללו מקסום נכון של החלל, כמו למשל פינת עבודה המשתלבת באופן נעים ומעניין בחלל הסלון, כוננית המאפשרת אחסון של ספרים, צעצועים ועוד חפצים ובו בזמן יוצרת אווירה ביתית ומכניסה חיים וצבע, ואפילו אביזרי ספורט וכושר שבעיצוב ומיקום נכון יכולים להכניס רעננות וחיים לחלל. 

close
שליחה