מעצבי פנים תל אביב

 

הבית הוא המקום בו אנו מחפשים מפלט ממרוץ החיים, ורוצים להרגיש חום, שמחה ונינוחות. ולכן כאשר מחפשים אחר מעצבי פנים תל אביב חשוב מאוד לאתר את מעצב הפנים שהקו העיצובי וסגנון העבודה שלו יתאימו לסגנון שמרגיש עבורכם נעים, טוב וזורם בתוך המולת העיר. ברוכים הבאים למשרדה של טל אדוט, משרד שהוא בית בלב העיר.

קשר אישי

אומרים שדרך חמישה אנשים אדם יכול ליצור קשר עם כל אדם אחר בעולם, כי רשת הקשרים האנושיים חוצה כל גבולות. ואכן בפרויקט המצריך עבודה משותפת וכל כך אינטנסיבית כמו בתכנון ועיצוב בית, חשוב ביותר למצוא את האדם המתאים שעמו תוכלו לעבוד ממקום של קשר אישי טוב ותקשורת נעימה וזורמת.

 

יכולת ניהול פרויקט גדול

כאמור חיפוש אחר מעצבי פנים מומלצים במרכז צריך להתמקד לפני הכול במציאת ההתאמה הנכונה ברמה האישית והמקצועית. בנוסף לכך  משרד אדריכלות ועיצוב פנים תל אביב חייב להיות בעל ניסיון בתכנון לוחות זמנים ותקציבים, כך שימקסם את השימוש בתקציב שלכם ויעמוד בו עד לשנייה האחרונה ולפריט האחרון.

מעצבי פנים תל אביב

ליווי אישי לאורך כל התהליך

משרדה של טל אדוט, אדריכלית מעצבת פנים בתל אביב, מלווה את הלקוחות מהרגעים הראשונים של התכנון בין אם בעבודה מול קבלן הבניין במקרה של דירות קבלן חדשות או בתכנון שיפוץ, דרך כל שלבי הביניים הקשר והתיאום עם אנשי המקצוע השונים, ועד לשלבים הסופיים של בחירת הפריטים הקטנים.

פרטים ופריטים

כאשר מסיימים את שלב התכנון הכללי, וכל המבנה "עומד", אנו מעצבי פנים תל אביב מגיעים לשלב בו עלינו לאבזר ולהלביש אותו, ואכן האבזור, הלבוש והתאורה נותנים את כל האופי, האווירה וההרגשה שתהיה בבית.

 

מעצבי פנים בתל אביב שמתמחים בצבעים, טקסטורות, בדים

בחירת הצבעים, בין אם מדובר בקירות, חיפויים או רצפת עץ או אחרת, הטקסטורות והבדים המיוחדים של הווילונות והרהיטים יתנו את האווירה החמה והמושלמת בהתאמתה לאופיו של הלקוח.

 

תאורה זה כל ההבדל

תכנון נכון של זרימת האור הטבעי בשעות היום ושל האור שישפכו גופי התאורה הנכונים בשעות הערב, ללא ספק יעשו את כל ההבדל. מעצבי פנים תל אביב ימקמו נכון חלונות שיכניסו פנימה הרבה אוויר ואור טבעי, וישלבו נכון גופי תאורה שייצרו את האווירה החמה בשעות הערב.

 

close
שליחה