מדוע עיצוב חדרי שינה כה חשוב?

חדר שינה, המקום למנוחה, שלווה, אינטימיות וקרבה. מקום בעל חשיבות גדולה כל כך לאיכות חיינו. לכן עיצוב חדרי שינה הוא בעל חשיבות כה רבה. עלינו ליצור מקום שיהיה נעים להיות ולהירדם בו בלילה, ולהתעורר בו לאור הבוקר. משרדה של טל אדוט המתמחה באדריכלות אורבאנית, מעצב חדרי שינה באווירה הרמונית ונעימה, המשתלבת בחלל הבית כולו באופן אידיאלי.

ההתחלה – התבוננות והקשבה

תהליך העיצוב מתחיל בהקשבה, כלומר בהיכרות של המעצבת עם דיירי הבית. מתוך ההקשבה מגיעה הבנת צרכיהם, רצונותיהם וטעמם. לאחר מכן מגיע שלב ההתבוננות על החלל הקיים בשטח, מהו גודלו של החדר, כיצד הוא בנוי והיכן ממוקמים החלונות, הדלתות, האם יש או אין בו חדר ארונות וחדר אמבטיה. לאור הנתונים האלו, מתחיל תהליך ההתאמה ועיצוב החלל באופן שיממש את רצונותיהם של הלקוחות וייצור את החדר המושלם עבורם.

טרנדים חולפים ונשארים

כולנו רוצים להרגיש בביתנו נינוחים אך גם מעודכנים, לכן כשמדובר על עיצוב חדרי שינה, חשוב יחד עם היד על הדופק שרוצה ליישם את כל הטרנדים העדכניים, גם להרגיש מה ישרת אותנו לאורך זמן, יחזיק מעמד באיכות גבוהה ומתאימה עבורנו גם בעוד מספר שנים.

בתחום המגמות הבולטות לשנה הקרובה מעניין למצוא שני כיווני צבעים – האחד הוא הגוון הכהה שיכול לצבוע קיר אחד וכך להוסיף לחדר עומק, עזות ועניין מיוחדים ביותר. זה יכול להיות ירוק בקבוק, כחול עמוק, אפור כלשהו ואף שחור. יחד עם זאת השנה הקרובה תתאפיין בצבע הנעים, הרך, המפתיע ואולי המרגיע מכל – ורוד פודרה. השילוב הקונטרסטי בין השניים יכול להניב את העזות ליד הרכות, שייצרו חדר שינה המכיל את שני הכיוונים הדרושים בחדר, ויכולים לבנות קו קלאסי מעודן ואיכותי שיחזיק לאורך זמן.

כמו בעיצובו של כל חלל, גם כשמדובר על  עיצוב חדרי שינה תפקיד חשוב ביותר נודע לתאורה. תאורה נעימה, רכה ואף מחמיאה לשעות הערב, תאורה טבעית ועמה גם אוויר זורם ונעים בשעות הבוקר. תכנון נכון ישלב בין גופי תאורה גלויים, נסתרים ושקועים, ויצור זרימה מקסימלית של אוויר ואור בחדר בשעות היום.

 

close
שליחה